Hizmetlerimiz

  Profesyonel Bir Hizmet  


            Duvar ve taş, çevre düzenlemeleri bünyesinde sunduğumuz profesyonel bir hizmet çatısı altında, bu alanda uzman bir kadro ile sizlere en kaliteli ve estetik bir görünüm çalışmasını garanti etmekteyiz. Tüm farklı alanlar için Ankara bahçe duvar olarak farklı boy ve şekillerde sizlere sunduğumuz istinat duvarı hizmeti bünyesinde birçok yapıyı kusursuz olarak destekliyor ve en ufak bir şekilde kaymasını önleyecek çalışmaları yapıyoruz. Taş beton ya da betonarme bünyesinde Ankara duvar olarak tüm dış etkenlere karşı dayanıklı bir malzeme ile güçlü istinat duvarlarını sizler için inşa ediyoruz. Ayrıca hizmetlerimiz arasında yiğit duvar olarak bordur taşı çalışmaları da bulunmaktadır. Tüm farklı yolları kaldırımdan ayırmak ve yağmur sularının önüne geçmek için kaliteli bir malzemeden yapılmış farklı boyutlarda, firmamız bünyesinde üretilen bordur taşları ile sizlere en iyisini sunmaktayız. Ayrıca Ankara desenli duvar hizmetleri de yine zengin bir model desteği ile sizlerin beğenisine göre inşa edilmektedir.

  Farklı Alanlar  

            Farklı şekillere sahip olan parke kilit taşları hizmetleri bünyesinde tüm çevre ve kaldırım düzenlemeleri için en güvenilir hizmeti Ankara bahçe duvar bünyesinde sağlayabilirsiniz. En yaygın olarak kaldırım düzenlemeleri adına kullanılan bu taş çeşitleri için bizi tercih edebilir ve güçlü malzeme yapısı ile tüm değişik alanlar adına Ankara duvar bünyesinde güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Ayrıca parklara çekilecek olan ve değişik uzunluk, yükseklikte güçlü bir güvenlik sağlayan, müstakil bahçelere, parklara ya da belediye alanları için kullanılan park betonu hizmetini de yine en kaliteli çalışma kapsamında yiğit duvar garantisi altında alabilirsiniz. İç ya da dış mekan duvarlar için ise Ankara desenli duvar farklı şekil modelleri kapsamında kişisel tercihlerinize göre ve tüm özellikleri bünyesinde bizden hizmet sağlayabilirsiniz.

  Tecrübeli Bir Kadro  

            Firmamız bünyesinde bulunan ve bu güne kadar büyük bir tecrübe kazanmış çalışanlarımız bünyesinde Ankara bahçe duvar ile tüm farklı çevre düzenleme hizmetlerini detaylı olarak bizden alabilir ve dilediğiniz düzenleme modeli adına en uygun fiyatlar ile bütçenizi de koruyabilirsiniz. Birbirinden farklı yapıları ayırmak için de dolgu hizmetini eni iyi malzeme ve çalışma kapsamında bizimle temin edebilirsiniz. Delikli tuğla gibi çeşitlerden yapılan ve betonarme içerisinde yer alan dolgu sistemleri için Ankara duvar olarak hizmetimizden memnun kalacaksınız. Uzun yıllardır sağladığımız kaliteli hizmet ile yiğit duvar olarak sizlere duvar çalışmaları konusunda zengin bir destek sağlamaktayız. Güçlü referanslarımız kapsamında sizlere güven sağılıyor, Ankara desenli duvar ve birçok değişik duvar modelleri adına en kaliteli malzeme ve işçilik garantisi veriyoruz.